Optimised for Internet Explorer 8.x/9.x, Mozilla Firefox 3.x/4.x, Google Chrome 4.x/10.x, Safari 4.x and Opera 9.x/10.x/11.x with a resolution of 1280x1024px minimum.
Flag Flag Flag Flag Flag Flag Flag Flag Flag Flag Maximize/Restore Size
English Deutsch Български Suomi Deutsch Magyar Português Slovenčina Español Türkçe
ÇOCUKLARIN GÜÇLENDİRİLMESİ - ZİHİNSEL DAVRANIŞ BOZUKLUĞU riski altındaki ÇOCUKLAR
Öğretmenleri,Sağlık Profesyonellerini ve Sosyal Çalışmacıları Teşvik Amaçlı Beceri Eğitimi
Bir çocuk ya da yetişkin olarak,ailenizin iyi hissetmediği ya da hasta hissettiğini fark ettiğiniz anda aklınıza bir çok soru gelebilir.Problem, depresyon,ebeveynlerden birisinin aşırı alkol kullanımı gibi bir problem ise, bu aile içerisinde kimsenin konuşmadığı bir sır haline gelmektedir.

Ebeveynlerinize ne olduğu hakkındaki sıkıntılarınız (bazen bu annenizin ya da babanızın zihinsel bir hastalığı olabilir )zihninizde sorulara sebep olabilir ve muhtemelen sizi korkutabilir. Eğer bir çocuksanız ve anne ya da babanızın bakımına muhtaçsanız durum daha karmaşık hale gelebilir. "Annem ya da babam neden böyle davranıyor?", "Annem ya da babam gerçekten hasta mı?" ve "Eğer annem ya da babam hastaysa kim bana bakacak" gibi bir çok soruyla karşılaşabilirsiniz.

Sormaktan vazgeçmeyin!

Bize bir e-mail gönderin ve biz sorularınızı cevaplamaya çalışalım!



Lütfen sorunuzun cevabını hangi e-mail adresine göndereceğimizi bize bildirin!


Bütün bilgi ve iletişim özel ve gizlidir !


  Merhaba ben İbrahim.H.Diken.
38 yaşındayım.
Anadolu Üniversitesinde Özel Eğitim Bölümünde öğretmenim ve aynı zamanda öğretmen yetiştiriyorum.
Özel eğitime ihtiyacı olan öğrenci ve ailelerine destek hizmeti sağlıyorum.
Türkiye’de yaşıyorum.
Bu proje Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. Furthermore this project has been funded by the Austrian ministery for education, arts and culture (BMUKK). © 2009-2018 by KIDS STRENGTHS Project
Bu yayın sadece yazarın düşüncelerini ifade etmektedir,ve Komisyon burada bahsi geçen bilginin herhangi bir şekilde kullanılmasından sorumlu değildir. powered by